Trwa ładowanie...
bitwa o ziemię
30-03-2010 17:33

Scenarzysta "Bitwy o Ziemię" przeprasza

Scenarzysta "Bitwy o Ziemię" przepraszaŹródło: Syrena Films
d3dpeyv

Scenarzysta J.D. Shapiro przeprosił za film *.*

Adaptacja powieści L. Rona Hubbarda z Johnem Travoltą w roli głównej regularnie bryluje w rankingach na najgorszy film wszech czasów. Ostatnio produkcja otrzymała kolejną niechlubną nagrodę - Złotą Malinę dla najgorszego filmu dekady. Scenarzysta "dzieła", J.D. Shapiro, oficjalnie przeprosił za "Bitwę o Ziemię".

- Pragnę przeprosić wszystkich, którzy poszli do kina na "Bitwę o Ziemię" - pisze Shapiro w otwartym liście dla "New York Post". - Ten film miał wyglądać nieco inaczej. Przecież nie planowałem stworzenia czegoś, co wygląda jak katastrofa kolejowa. Chociaż nie, w sumie ludzie chcą oglądać katastrofy kolejowe, więc nie mogę porównywać do nich mojego filmu. Z początku scenariusz wszystkim się podobał. Szefowi MGM, Mike'owi Marcusowi, i Johnowi Travolcie, który nazwał go "Listą Schindlera gatunku science-fiction".

d3dpeyv

Był zupełnie inny, niż to, co potem zobaczyłem na ekranie. Mroczny, naturalistyczny. Postacie były wyraziste i złożone. W moim scenariuszu nie było zwolnionego tempa w każdej scenie, tandetnych dialogów, obcych w buciorach w stylu KISS, a bohaterowie nie nosili peruk ? la Bob Marley. Niestety, wyszło na to, że napisałem najbardziej syfiasty film wszech czasów. Wybaczcie.

Obraz "Bitwa o Ziemię" gościł w kinach w 2000 roku.

Zobacz także:

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d3dpeyv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dpeyv