Trwa ładowanie...
d22bldb
Megafon.pl
Aktualności

Shia LaBeouf na ostatniej prostej do całkowitego upadku. Kompletnie pijany aktor trafił do aresztu

Shia LaBeouf znowu na celowniku policji. 31-letni gwiazdor serii "Transformers" czy "Nimfomanki" został aresztowany przez stróżów prawa w mieście Savannah w stanie Georgia. Powód zatrzymania nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jego poprzednie wybryki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shia LaBeouf podczas jednego z zatrzymań przez policję
Shia LaBeouf podczas jednego z zatrzymań przez policję (Getty Images)
d22bldb

Jak podaje serwis RadarOnline, do zatrzymania słynnego aktora doszło w sobotę 8 lipca około 4 rano w Savannah, jednak informacje na ten temat pojawiły się dopiero teraz. LaBeouf kręcił tam zdjęcia do filmu "The Peanut Butter Falcon".

Policja aresztowała nietrzeźwego i awanturującego się 31-latka za niewłaściwe zachowanie w miejscu publicznym. Gwiazdor trafił za kratki, jednak został zwolniony kilka godzin później po wpłaceniu 3500 dol. (ok. 13 tys. zł) kaucji.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Shia LaBeouf został aresztowany przez nowojorską policję. Aktor miał zaatakować mężczyznę pod Museum of the Moving Image.

d22bldb

Miejsce zdarzenia nie było przypadkowe - kilka dni wcześniej aktor uruchomił tam specjalną kamerę, która ma rejestrować i przekazywać do sieci głosy Amerykanów nie zgadzających się na to, by podzieliła ich polityka. Projekt nosi tytuł "He will not divide us" ("On nas nie podzieli") i funkcjonować ma przez najbliższe 4 lata.

Shia LaBeouf Materiały prasowe
Shia LaBeouf

W rozmowie z Associated Press LaBeouf stwierdził, że jego instalacja nie jest wymierzona w Donalda Trumpa, ale przeciwko podziałom. - Mówię tylko: bądźmy dla siebie mili - podkreślił aktor. Jemu samemu chyba nie udało się zrealizować wyzwania.

Policja nie ujawniła szczegółów zajścia. Shia LaBeouf rzekomo chwycił 25-letniego mężczyznę, drapiąc go przy tym w twarz. Później popchnął go tak mocno, że ten się przewrócił. Obyło się jednak bez pogotowia. Aktor nie został też za kratkami. Postawiono mu zarzuty i wypuszczono.

d22bldb

3 lata wcześniej nowojorska policja aresztowała nietrzeźwego aktora, który zwracał na siebie uwagę przed budynkiem kabaretu. Z kolei w 2008 r. 22-letni wówczas LaBeouf wdał się w konflikt z prawem, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu i narkotyków we Wschodnim Hollywood.

Obejrzyj: Shia LaBeouf i Mia Goth wzięli ślub w Las Vegas

d22bldb

Podziel się opinią

Share

d22bldb

d22bldb