Trwa ładowanie...
14-08-2006 13:40

Simon Pegg traci przyjaciół

Simon Pegg traci przyjaciół
d34wod4
d34wod4

Simon Pegg wcieli się w brytyjskiego pisarza Toby'ego Younga w adaptacji jego książki "How to Lose Friends and Alienate People", w której opisał swoją pracę w redakcji magazynu "Vanity Fair" w Nowym Jorku.

Young bez litości dla samego siebie opisał w książce swoje niefortunne próby wejścia do świata gwiazd i supermodelek. Z równą ostrością jednak podszedł do postaci swojego szefa, redaktora naczelnego Graydona Cartera Cartera oraz innych członków redakcji.

Na potrzeby adaptacji filmowej wszystkie nazwiska zostały zmienione w związku z czym akcja będzie rozgrywać się w redakcji magazynu "Sharp", a redaktorem naczelnym będzie Clayton Harding. Za kamerą stanie Robert Weide, który będzie pracował na bazie scenariusza stworzonego przez Petera Straughana. Zdjęcia rozpoczną się wiosną w Nowym Jorku.

Pegg, którego ostatnio można było oglądać w "Mission: Impossible III", zakończył również pracę nad "Hot Fuzz". Obecnie prowadzi rozmowy na temat udziału w komedii romantycznej "Run, Fat Boy, Run", za kamerą której stanie David Schwimmer.

d34wod4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34wod4