Trwa ładowanie...
d1ls4b1

Smak zemsty. Peppermint

Najnowsze informacje
4.0
(1 głos)
Oceń:
1
d1ls4b1
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Smak zemsty. Peppermint" to amerykański thriller wyreżyserowany przez znanego z ostrego kina Pierre'a Morela. W roli szukającej zemsty matki wystąpiła Jennifer Garner.

Smak zemsty. Peppermint – opis fabuły

Film "Smak zemsty. Peppermint" rozpoczyna się niewinnie. Szczęśliwa rodzina Riley North niczego nie musi się obawiać, jednak tylko do czasu. Podczas urodzin córeczki do domu wpadają uzbrojeni członkowie kartelu narkotykowego. Zabijają dziewczynkę oraz męża Riley. Kobiecie udaje się przeżyć. Postawieni przed sądem mężczyżni zostają uniewinnieni, a Riley znika.

Po pięciu latach ktoś zaczyna wymierzać sprawiedliwość na własną rękę. Po kolei giną ludzie zamieszani w sprawę zabójstwa męża i córki Riley. Okazuje się, że kobieta przez pięć lat trenowała, by się zemścić. Ktokolwiek stanie jej na drodze, zginie!

Film akcji "Smak zemsty. Peppermint" to rosnące przez cały seans napięcie, które udziela się widzom. Jeśli szukacie czystej rozrywki w najlepszym wydaniu, film z Jennifer Garner będzie idealnym wyborem.

Smak zemsty. Peppermint – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "Smak zemsty. Peppermint" jest Pierre Morel znany ze stworzenia takich filmów jak: "13. dzielnica" (2004), "Uprowadzona" (2008), "Pozdrowienia z Paryża" (2010) oraz "Gunman: Odkupienie" (2015);
  • Podczas kręcenia poszczególnych ujęć Jennifer Garner nie miała problemu z przebieraniem się przy ekipie. Akcja #metoo spowodowała, że aktorka otrzymała dodatkową garderobę.
Smak zemsty. Peppermint
Tytuł oryginalny

Peppermint

Gatunek

Akcji, Thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

05.09.2018

Data polskiej premiery

14.09.2018

Czas trwania

95 min.

Reżyser
Operator
Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ls4b1
d1ls4b1
d1ls4b1