Trwa ładowanie...

Sonic: The Hedgehog - zwiastun. Jim Carrey w filmowej wersji kultowej gry

Do sieci trafił zwiastun filmu “Sonic: The Hedgehog”. W wersji filmowej kultowej gry ujrzymy m.in. Jima Carreya. Premiera jeszcze w tym roku.

Share
Sonic: The Hedgehog - zwiastun. Jim Carrey w filmowej wersji kultowej gry
Źródło: East News
dhyp4ic

Sonic: The Hedgehog - zwiastun

Do tytułu “Sonic: The Hedgehog” (w wolnym tłumaczeniu “Jeż Sonic”) fani gry firmy Sega podchodzili dość sceptycznie. Przede wszystkim nie podobał im się wygląd filmowego niebieskiego jeża. Jedyną nadzieją na uratowanie jego wizerunku był zwiastun produkcji.

Nie będziemy mieli świata znanego z serii gier, Sonic będzie urealniony. Poruszając się z zawrotną prędkością co najmniej kilkuset kilometrów na godzinę, zwraca na siebie uwagę amerykańskiego wojska. Armia postanawia go schwytać. Zdaje sobie sprawę, że może być z tym problem, dlatego wynajmuje Doktora Ivo "Eggamana" Robotnika (zagra go Jim Carrey)
. Szalony naukowiec jest w stanie użyć każdego sposobu, by złapać głównego bohatera i podbić świat.

Oprócz Carreya w filmie wystąpią James Marsden, Neal McDonald, Tika Sumpter, Adam Pally oraz Natasha Rothwell. W wersji anglojęzycznej głosu głównej postaci użyczył Ben Schwartz. Reżyserem jest Jeff Fowler, który był raz nominowany do Oscara. Premiera “Sonic: The Hedgehog” już 8 listopada. Produkcja będzie dostępna z polskim dubbingiem.

dhyp4ic

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhyp4ic
dhyp4ic