Trwa ładowanie...
20-08-2009 18:03

Soundtrack od wokalistki Yeah Yeah Yeahs

Soundtrack od wokalistki Yeah Yeah Yeahs
d2ajcgc
d2ajcgc

Karen O z grupy Yeah Yeah Yeahs przygotowała muzykę do nowego filmu Spike'a Jonze'a, "Where The Wild Things Are". Soundtrack ukaże się w USA 29 września.

W pracy nad materiałem artystkę wspomagali koledzy z zespołu - Nick Zinner i Brian Chase - a także Dean Fertita grający w Queens Of The Stone Age i The Dead Weather, jak również Jack Lawrence z The Raconteurs i The Dead Weather a ponadto Aaron Hemphill z Liars.

- Zgodziłam z uwagi na Spike'a - wyjaśnia nowojorska artystka, prywatnie była dziewczyna reżysera. - Zawsze dostrzegał coś dziecięcego w mojej muzyce i osobie, i chyba dlatego chciał, bym się napisała muzykę do "Where The Wild Things Are". A ja zebrałam grupę rockowych muzyków do pomocy.

d2ajcgc

Na singel zwiastujący wydawnictwo wybrano piosenkę "All Is Love".

Obraz stanowi adaptację powieści dla dzieci autorstwa Maurice'a Sendaka. Opublikowana w 1963 roku książka ukazuje losy figlarnego Maksa, który często za swoje zachowanie był posyłany do łóżka bez kolacji. W swoim pokoju chłopiec używając wyobraźni, stworzył fantastyczny las, który zamieszkują różne dzikie stwory i egzotyczne potwory, traktujące małego chłopca jako swojego władcę.

Głosu jednej z dzikich postaci udzielił Forest Whitaker. W udźwiękowieniu produkcji udział wzięli również James Gandolfini i Catherine O'Hara. Chłopca sportretuje Max Records.

Trailer z muzyką Arcade Fire można obejrzeć pod tym adresem.

Premiera w USA zaplanowana jest na 16 października.

10 kwietnia 2009 roku do sklepów trafił ostatni album Yeah Yeah Yeahs, "It's Blitz!".

d2ajcgc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ajcgc