Trwa ładowanie...
chopper
10-02-2014 17:15

''Star Wars: Rebelianci'': Poznaj Choppera - nowego droida z galaktyki Star Wars

Share
''Star Wars: Rebelianci'': Poznaj Choppera - nowego droida z galaktyki Star WarsŹródło: mat. promocyjne
dsrmfsa

Nadchodzi kolejny, niedościgniony robot z odległej galaktyki!

Podczas targów zabawek Toy Fair w Norymberdze świat po raz pierwszy ujrzał Choppera – zadziornego droida, który odegra znaczącą rolę w długo oczekiwanym serialu "Star Wars: Rebelianci" i wkrótce zajmie miejsce w kultowej mitologii gwiezdnej sagi.

W świecie Gwiezdnych wojen droidy ochoczo pomagają swoim ludzkim właścicielom, gorliwie wypełniając polecenia, a czasami nawet poświęcając „życie”, by ratować innych. Ale… czy to prawda?

dsrmfsa

Nie do końca. Przedstawiamy Choppera - leniwego, trochę dziwacznego (ale ostatecznie poczciwego) astromechanicznego droida - bohatera produkcji Star Wars: Rebelianci. „Jeśli Artoo, czyli R2-D2, byłby psem, to Choppera można by porównać do kota” – mówi Dave Filoni, kierownik produkcji nowej serii. Chopper to niezbędny członek załogi Ducha - statku kosmicznego Rebeliantów. Do jego zadań należy m.in. zapewnienie dobrego stanu technicznego i stałej gotowości statku. W rzeczywistości – dzięki wielu unikatowym udoskonaleniom i zastosowanym rozwiązaniom, żadna inna istota pozaziemska, człowiek czy droid nie byłyby w stanie wykonywać tej odpowiedzialnej pracy tak dobrze jak Chopper.

Chopper (model C1-10P) nawiązuje do wczesnych projektów R2-D2 autorstwa Ralpha McQuarrie’a, co widać szczególnie w ruchomych ramionach, umieszczonych przy samej głowie maszyny. Ponieważ akcja serialu Star Wars: Rebelianci rozgrywa się cztery lata wcześniej niż wydarzenia z części czwartej (Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja), wygląd retro Choppera przypomina droidy z klasycznej trylogii.

Premiera Star Wars: Rebelianci zaplanowana jest na jesień 2014 roku. Disney XD oraz Disney Channel wyemitują godzinny film telewizyjny. Kolejne odcinki serialu będzie można oglądać w Disney XD.

Historia Star Wars: Rebelianci rozgrywa się 14 lat po mających miejsce w trzeciej części sagi Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów. To czas twardych rządów Imperatora, w których Imperium szuka możliwości ekspansji swojej potęgi na Zewnętrzne Rubieże.

Więcej szczegółów na temat Choppera oraz nowego serialu produkcji "Star Wars: Rebelianci" na stronie: www.starwars.com

dsrmfsa

O serialu:

"Star Wars: Rebelianci" to osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen nowy animowany serial twórców Wojen klonów. Akcja rozgrywa się między III i IV częścią filmowej sagi, w czasach, w których Imperium przejmuje kontrolę nad galaktyką polując na ostatnich rycerzy Jedi. Widzowie będą śledzić losy garstki rebeliantów i zobaczą początki oporu wobec przemocy Imperium, w przygodach pełnych akcji i humoru. Premiera Star Wars: Rebelianci jesienią 2014 r. tylko w Disney XD!

dsrmfsa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsrmfsa
dsrmfsa