Trwa ładowanie...
stellan skarsgard
18-08-2014 04:33

Stellan Skarsgard goły w "Avengersach"

Share
Stellan Skarsgard goły w "Avengersach"
d23r6ix

Stellan Skarsgard potwierdził swój udział w filmie "Avengers: Age of Ultron", a nawet zdradził co nieco na temat roli.

Akcja "Avengers: Age of Ultron" rozgrywać będzie się w Korei Południowej. Głównym czarnym charakterem produkcji będzie tytułowy Ultron, którego zagra James Spader. Superbohaterowie z grupy Avengers stawią jednak czoła nie tylko jemu, ale i drugiemu złoczyńcy - Baronowi Wolfgangowi von Struckerowi, byłemu naziście (Thomas Kretschmann).

Stellan Skarsgard ponownie wcieli się w dr. Erika Selviga, którego grał już w pierwszej odsłonie "Avengersów" jak i w obydwu obrazach o Thorze. - To będzie mały występ, ale coś naprawdę fajnego - zapewnia Szwed.

d23r6ix

Aktor dodał, iż raz jeszcze pojawi się bez ubrań, tak jak w jednej ze scen w "Thor: Mroczny świat". - Tak, znów będę nagi - śmieje się artysta. - Zadzwonili do mojego agenta i pytali, czy miałbym coś przeciwko, jeśli musiałbym się rozebrać. Mój agent pękał ze śmiechu. Niemal nalegałem na to.

Na plan "Avengers: Age of Ultron" wrócili również: Chris Evans, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson i Mark Ruffalo. W obrazie wystąpią także Paul Bettany (jako android The Vision), Aaron Taylor-Johnson (jako Quicksilver) i Don Cheadle (jako James Rhodes).

Premiera filmu zaplanowana jest na 1 maja 2015 roku.

Stellana Skarsgarda mogliśmy podziwiać ostatnio w "Nimfomance" Larsa von Triera, a także obrazach "Medicus" czy "Obywatel roku" .

d23r6ix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23r6ix