Trwa ładowanie...
d3dehbo

Suck My Dick

Najnowsze informacje
4.0
(7 głosów)
Oceń:
d3dehbo

Ten niesamowity, chwilami barokowy, surrealistyczny dramat nawiązuje do mglistych fantazji niemieckiego ekspresjonizmu w niemym kinie.

Utalentowany pisarz Dr. Jekyll przechodzi kryzys. Jest przekonany, że bohater jego książki, jego własne alter ego Mr. Hyde, zamierza zagarnąć jego osobowość. Psychiatra stara się go uspokoić, przekonując, że przechodzi kryzys wieku średniego z odrobiną schizofrenii, jednak Jekyll uważa, że zagrożenie jest jak najbardziej realne. Hyde wymyka się z jego wyobraźni do świata rzeczywistości i pozbawia Jekylla wszystkiego, co dla niego najcenniejsze. Dlatego Jekyll najpierw traci swego imponujących rozmiarów penisa, a następnie włosy i zęby. Jego młoda przyjaciółka go opuszcza, a była żona twierdzi, że oszalał. Tylko uzależniona od kokainy córka wciąż gotowa jest go słuchać. W końcu zostaje mu odebrana jego twórcza osobowość, gdy zostaje oskarżony o kradzież rękopisów swojej wielkiej powieści.

Röhler nie ogranicza się do przedstawienia dosłownego, freudowskiego lęku przed kastracją. Głównym obiektem tej chwilami kąśliwej satyry są współczesne kręgi kultury i mediów.

Suck My Dick
Tytuł oryginalny

Suck My Dick

Gatunek

dramat

Rok produkcji

2001

Czas trwania

82 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dehbo
d3dehbo
d3dehbo