Trwa ładowanie...
d2i6chd
Aktualności

Superbohater dla Scotta Derricksona

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Superbohater dla Scotta Derricksona
(UIP)
d2i6chd

Scott Derrickson jest kolejnym kandydatem na reżysera filmu o Doktorze Strange.

Przypomnijmy, że obraz będzie adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. Jest to historia o neurochirurgu, który po wypadku nie może dalej praktykować medycyny. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale i poznaje tajniki czarnoksięstwa.

Już wcześniej poinformowano, iż przedstawiciele Marvela prowadzą rozmowy z czterema reżyserami - Markiem Andrewsem ("Merida Waleczna"), Jonathanem Levine ("Wiecznie żywy"), Nikolajem Arcelem ("Kochanek królowej") i Deanem Israelite ("Witajcie we wczoraj"). Teraz dołączył do nich Scott Derrickson, który wsławił się realizacjami filmów "Sinister", "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" oraz "Egzorcyzmy Emily Rose".

Jon Aibel i Glenn Berger ("Kung Fu Panda") są faworytami na stanowisko scenarzystów. Szkic scenariusza stworzyli Joshua Oppenheimer i Thomas Dean Donnelly, jednak ich wersja najprawdopodobniej nie posłuży za kanwę filmu.

d2i6chd

Podziel się opinią

Share

d2i6chd

d2i6chd