Trwa ładowanie...
Aktualności

Superman: Powrót. Amerykańskie recenzje filmu

Share
Superman: Powrót. Amerykańskie recenzje filmu
dkx26t6

Nie było go dziewiętnaście lat. W te wakacje nastąpi jego wielki powrót. O kim mowa? O kolejnym obok Batmana i Spider-Mana kultowym bohaterze – Supermanie. Polska premiera filmu już w sierpniu, amerykańscy recenzenci film ten juz widzieli. Ich pierwsze recenzje są bardzo pozytywne.

Film Bryana Singera pochwaliło zarówno branżowe pismo "Hollywood Reporter", jak i opiniotwórcze "Variety".

"Świetnie skomponowany, nakręcony z wrażliwością i w żadnym stopniu fałszywy. Jest uczciwy, z artystyczną elegancją i wspaniale rozłożonym ładunkiem emocjonalnym" – czytamy w recenzji magazynu „Variety”.

dkx26t6

Z kolei "Hollywood Reporter" chwali obraz za udana próbę dotarcia do szerokiej publiczności, co według krytyka tego czasopisma, niechybnie nastąpi.

"Od samego początku tego epickiego dzieła da się wyczuć prawdziwą miłość Singera do tego najbardziej popularnego komiksowego bohatera" - dodaje krytyk amerykańskiego "Newsweeka".

- Nie ma takiego kraju, w którym nie słyszeli o Supermanie – mówi reżyser filmu Superman: Powrót Bryan Singer, o którym po raz pierwszy było głośno za sprawą nagradzanego obrazu Podejrzani. Zapewne nawet w dżungli tarczę z literą „S” rozpoznałby co drugi tubylec. To właśnie dlatego Superman jest globalnym superbohaterem.

Zobacz galerię zdjęc z filmu "Superman: Powrót" [

]( film.html?id=25112 )
Superman: Powrót w kinach w Polsce od 4 sierpnia w dystrybucji Warner Bros. Poland.

ZOBACZ TAKŻE GORĄCE JESZCZE ZDJĘCIA Z PREMIERY SUPERMANA W USA

dkx26t6

Podziel się opinią

Share
dkx26t6
dkx26t6