Trwa ładowanie...
d4hrsc4

Świąteczny książę: Królewskie wesele

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d4hrsc4
3
Share
"Świąteczny książę: Królewskie wesele" to filmy idealny na święta Youtube.com - stopklatki

"Świąteczny książę: Królewskie wesele" to amerykańska świąteczna komedia romantyczna wyreżyserowana przez Johna Schultza. Pierwsza część "Świąteczny książę" pojawiła się na platformie Netflix w okresie przedświątecznym w 2017 roku. Produkcja stała się nieoczekiwanym hitem, więc postanowiono nakręcić drugą część. Dzięki temu widzowie mogą ponownie spotkać się z dziennikarką Amber i księciem Richardem.

Świąteczny książę: Królewskie wesele – opis fabuły

Akcja filmu romantycznego "Świąteczny książę: Królewskie wesele" rozgrywa się rok po wydarzeniach zaprezentowanych w pierwszej części.

Amber i Richard są szczęśliwą parą, która planuje ślub. Na święta Bożego Narodzenia dziewczyna przyjeżdża z ojcem Rudym do Aldovii. Amber czuje się przytłoczona królewskim protokołem.

W międzyczasie książę Richard próbuje znaleźć rozwiązanie, by zapobiec kryzysowi finansowego. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi mu Amber w towarzystwie przyjaciółki i byłego wroga. Co z tego wyniknie? Jak zakończy się ceremonia ślubna Amber i Richarda?

Film świąteczny "Świąteczny książę: Królewskie wesele" to idealna klimatyczna propozycja dla fanów głównych bohaterów.

Świąteczny książę: Królewskie wesele – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "Świąteczny książę: Królewskie wesele" jest John Schultz, który stanął za kamerą takich produkcji jak: "Bandwagon – Autobus do sławy" (1996), "To mnie kręci" (1999), "Magiczne buty" (2002), "Zachary Beaver przyjeżdża do miasta" (2003), "Bardzo długa podróż poślubna" (2005), "Obcy na poddaszu" (2009), "Hania Humorek nie wyjeżdża na wakacje" (2011) czy filmu telewizyjnego "Nianie w akcji" (2016);
  • W filmie "Świąteczny książę: Królewskie wesele" jest wiele podobieństw do królewskiej pary: księcia Harry'ego i Meghan Markle;
  • Zdjęcia do filmu "Świąteczny książę: Królewskie wesele" rozpoczęły się w maju 2018 roku w Rumunii.

Zobacz też: Najlepsze filmy świąteczne 2018

Świąteczny książę: Królewskie wesele
Tytuł oryginalny

A Christmas prince: The royal wedding

Gatunek

Komedia romantyczna

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

30.11.2018

Czas trwania

92 min.

Reżyser
Obsada
d4hrsc4

Podziel się opinią

3
Share
d4hrsc4
d4hrsc4
d4hrsc4
d4hrsc4