Trwa ładowanie...
d2wx9dk

Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw - szalony zwiastun spin-offu serii. Kiedy premiera?

Do sieci trafił drugi zwiastun spin-offu "Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw". Trailer filmu pobocznego serii "Fast & Furious" pokazuje naprawdę dużo walki, akcji i sytuacji pełnych adrenaliny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw - szalony zwiastun spin-offu serii. Kiedy premiera?
Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw - szalony zwiastun spin-offu serii. Kiedy premiera? (YouTube)
d2wx9dk

Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw - szalony zwiastun spin-offu

Film ten nie jest pełnoprawną częścią serii "Szybcy i wściekli", a jedynie historia poboczną. W niej Luke Hoobs, grany przez Dwayne’a “The Rocka” Johnsona, łączy siły ze swoim wrogiem Deckardem Shawem (Jason Statham), by powstrzymać zmodyfikowanego genetycznie terrorystę Brixtona granego przez Idrisa Elbę. Dysponuje on nadludzką siłą oraz wytrzymałością. Nie brakuje mu też odwagi, by samego siebie nazywać „czarnym Supermanem”.

Zwiastun produkcji pokazuje dość dużą część fabuły i zdarzeń. Ponadto jest sporo efektów specjalnych. Przeważać będą popisy kaskaderskie i walki wręcz, co nie jest typowe dla serii “Szybcy i wściekli”. Akcja filmu ma zapewnić widzom podróż od Los Angeles, przez Londyn, aż do okolic Czarnobyla.

d2wx9dk

Premiera filmu "Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw" 2 sierpnia 2019 roku. Jest to pierwszy spin-off serii.

W 2020 i 2021 roku pojawią się dziewiąta i dziesiąta część "Szybkich i wściekłych”" Mają być ostatnimi filmami tej serii.

d2wx9dk

Podziel się opinią

Share

d2wx9dk

d2wx9dk