Trwa ładowanie...
07-04-2012 14:33

Szymon Bobrowski jako Przemysław Saleta

Szymon Bobrowski jako Przemysław Saleta
d1y4gqx
d1y4gqx

W świąteczną niedzielę na antenie telewizji TVN odbędzie się premierowa emisja filmu "Bokser", inspirowanego karierą i życiem Przemysława Salety. W głównej roli zobaczymy Szymona Bobrowskiego.

- "Bokser" zapewnił mi jedno z najbardziej emocjonujących przeżyć w moim życiu - o swojej kreacji Szymon Bobrowski. - W filmie nie gram Przemysława Salety. "Bokser" oparty jest na wydarzeniach z życia tego sportowca, ale gram po prostu boksera, boksera o imieniu Przemek. Jest to duży, silny, mocny facet, uprawiający bardzo niebezpieczny zawód.
Przemek to mężczyzna, który kocha swoją żonę, swoją córkę, a jednocześnie bardzo kocha swój zawód, kocha sport. Chce osiągnąć wszystko, co możliwe w tym zawodzie - zostać mistrzem świata.

Autorami scenariusza są Michał Godzic i Jarosław Banaszek. Poza Bobrowskim w filmie zagrali Anna Przybylska, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Kiersznowski i Marek Probosz.

Obraz powstał w ramach cyklu "Prawdziwe historie", w którym powstały też filmy "Cisza", "Laura" i "Krzysztof". Emisja odbędzie się w niedzielny wieczór.

d1y4gqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y4gqx