Trwa ładowanie...
d3u5kl3
d3u5kl3

Tales of Us

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Zdjęcie

Multikino zaprasza wszystkich fanów Goldfrapp na pokaz na wielkim ekranie filmu inspirowanego nowym albumem „Tales of Us”! Odbędzie się on 3 kwietnia o godzinie 20.00 i z pewnością będzie to bardzo intymne spotkanie z zespołem.

3 kwietnia w kinach sieci Multikino fani Goldfrapp zobaczą jeden z najwspanialszych powrotów artystów – film inspirowany najnowszym albumem „Tales of Us”, nad którym muzycy pracowali przez dwa lata. Jest on najbardziej imponującym dokonaniem w dyskografii Goldfrapp. To płyta opowiadająca ujmującą historię w niemalże filmowy, a jednocześnie bardzo intymny sposób. Nic w katalogu ich dotychczasowych dokonań nie zapowiadało tej nowej, lirycznej odsłony grupy jaką można usłyszeć na „Tales of Us”. Piosenki z albumu (oprócz jednej) opowiadają historie w pierwszej osobie. Wspólnie układają się w snutą przez doskonale skrojone postaci opowieść o: niełatwej miłości, niepewności, halucynacjach, baśniach, współczesnym folklorze i odkupieniu. Poetyckie i pełne delikatności brzmienie, będące czymś całkowicie nowym w muzyce Goldfrapp, już spotkało się z pozytywną opinią krytyków muzycznych – magazyny Mojo i Q przyznały płycie po cztery gwiazdki.

Goldfrapp to jeden z najbardziej zapierających dech w piersiach zespołów współczesnej elektroniki. Inspirowany różnorodnymi gatunkami takimi jak: folk, glam rock, synthpop czy trip hop. Już 3 kwietnia przyjdź do Multikina i poczuj te inspiracje na własnej skórze.

d3u5kl3
Tales of Us
Tytuł oryginalny

Tales of Us

Gatunek

muzyczny

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2014

Czas trwania

85 min.

Podziel się opinią

Share
d3u5kl3

d3u5kl3
d3u5kl3
d3u5kl3