Trwa ładowanie...
dllfgse

Tam, gdzie mieszka Bóg

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
"Tam, gdzie mieszka Bóg" to film religijny kierowany do najmłodszych widzów. Jego fabuła opowiada o grupie przyjaciół, którzy wyruszają w podróż do pewnego sanktuarium.
dllfgse
2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Movie Trailers and Clips

Tam, gdzie mieszka Bóg – zarys fabuły

Film "Tam, gdzie mieszka Bóg" to pełnometrażowa opowieść, będąca pouczającą katechezą dla dzieci. Mały Andrew wyrusza w samotną podróż do znajdującego się na wysokiej górze sanktuarium. Pozostawia w domu list, w którym informuje o swoich planach. Znajduje go Claire, która natychmiast zbiera drużynę i wszyscy razem wyruszają w ślad za chłopcem.

Podczas podróży przeżywają wiele przygód, czasem niebezpiecznych, a czasem inspirujących. Dowiadują się wiele zarówno o sobie samych, jak i swoich towarzyszach. Odkrywają, czym jest wiara i jakie są jej tajemnice.

Gościnnie w filmie "Tam, gdzie mieszka Bóg" pojawia się papież Franciszek, który wykłada dzieciom z ojcowską troską katechezę o wartościach i prawdach wiary.

Tam, gdzie mieszka Bóg – polska premiera

W światowej dystrybucji film pojawił się co prawda w październiku 2017 roku, jednak w Polsce zobaczyć go można było dopiero od kwietnia 2018 roku. Polski zwiastun filmu "Tam, gdzie mieszka Bóg" dostępny był już w połowie marca tegoż roku.

Zobacz inne najlepsze filmy religijne 2018 roku.

Tam, gdzie mieszka Bóg
Tytuł oryginalny

Beyond the Sun

Gatunek

film religijny, film przygodowy

Kraj produkcji

Argentyna

Rok produkcji

2017

Data światowej premiery

27.10.2017

Data polskiej premiery

20.04.2018

Czas trwania

83 min.

dllfgse

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dllfgse
dllfgse
dllfgse