Trwa ładowanie...
d1412sx

"The Batman": Vanessa Kirby wystąpi w filmie o Mrocznym Rycerzu?

Trwają prace nad filmem "The Batman". Tym razem pojawiły się pogłoski o dołączeniu Vanessy Kirby do obsady aktorskiej. Kogo miałaby zagrać?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Batman": Vanessa Kirby wystąpi w filmie o Mrocznym Rycerzu?
"The Batman": Vanessa Kirby wystąpi w filmie o Mrocznym Rycerzu? (East News)
d1412sx

"The Batman": Vanessa Kirby pojawi się w filmie?

Vanessa Kirby jest jedną z aktorek, którą wytwórnia Warner Bros oraz reżyser Matt Reeves chcą zaangażować do filmu "The Batman". Aktorka miałby wcielić się w rolę Seliny Kyle, znanej jako Catwoman (Kobieta-kot). Portal Geeks Worldwide podaje, że nie doszło do żadnych oficjalnych rozmów. W przeszłości jednak informacje podawane przez ten serwis wielokrotnie się potwierdzały.

Kobieta-Kot to jedna z pierwszoplanowych postaci w świecie Batmana. Utalentowana włamywczka i złodziejka początkowo była jednym z antagonistów Mrocznego Rycerza, jednak później stała się jego sojuszniczką.

d1412sx

Według zapowiedzi reżysera produkcji, Matta Reevesa, "The Batman" ma różnić się od poprzednich adaptacji filmowych z Mrocznych Rycerzem. Ma podkreślać bardziej ludzką stronę Batmana, a także jego umiejętności detektywistyczne Bruce’a Wayne’a. Nowa odsłona głównego bohatera ma ponoć być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Wiadomo również, że w rolę Batmana wcieli się Robert Pattinson.

Premiera "The Batman" zaplanowana jest na 25 czerwca 2021 roku.

d1412sx

Podziel się opinią

Share

d1412sx

d1412sx