Trwa ładowanie...
Megafon.pl
23-12-2016 07:37

"The Expanse": Przyszłość jest brudna i należy do ludzi

W sieci pojawił się obszerny materiał promujący zapowiedź drugiego sezonu serialu "The Expanse", nazywanego połączeniem "Battlestar Galactica" z "Grą o tron". - Oto przyszłość - mówi jedna z aktorek.

d3pw2pj
d3pw2pj

Zaprezentowany właśnie klip składa się z ujęć z nadchodzących odcinków i wypowiedzi twórców. Projekt oparty jest na cyklu powieści Jamesa S.A. Coreya "Przebudzenie Lewiatana" ("Leviathan Wakes"). Literacki oryginał opowiada o ludzkości, która skolonizowała Marsa, Księżyc, pas asteroidów, satelity planet zewnętrznych. Pierwszy tom nosi tytuł "The Expanse", a kolejne "Caliban's War", "Abaddon's Gate" oraz "Cibola Burn". Akcja "The Expanse" rozgrywa się w oddalonej o 200 lat przyszłości.

Głównymi bohaterami są detektyw Miller (Thomas Jane)
oraz kapitan statku kosmicznego, Jim Holden (Steven Strait)
. Drogi mężczyzn przecinają się, gdy rozpoczynają oni poszukiwania pewnej dziewczyny. Przez niektórych dziennikarzy cykl opisywany jest jako skrzyżowanie "Battlestar Galactica" z "Grą o tron". W obsadzie znajdują się także Naomi Nagata, Amos Burton i Chrisjen Avasarala. - Przyszłość jest chaotyczna, brudna i należy do ludzi - mówi Thomas Jane.

Premiera drugiego sezonu planowana jest na 8 lutego 2017 roku.

d3pw2pj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pw2pj