Trwa ładowanie...
Aktualności

''The Fault in Our Stars'': Samotnik Willem Dafoe

Share
''The Fault in Our Stars'': Samotnik Willem Dafoe
d5ly7d5

*Willem Dafoe dołączył do obsady filmu "The Fault in Our Stars", ekranizacji książki Johna Greena znanej w Polsce pod tytułem "Gwiazd naszych wina".*

Główną bohaterką opowieści jest 16-letnia Hazel, która choruje na raka. Na spotkaniu grupy wsparcia dziewczyna poznaje Augustusa, czarującego i charyzmatycznego byłego koszykarza, którego choroba pozbawiła nogi. Ten dzień zmienia życie obojga nastolatków.

W Hazel i Augustusa wcielą się odpowiednio Shailene Woodley i Ansel Elgort. Sam Trammell zagra ojca Hazel. W filmie pojawią się także Laura Dern (jako matka głównej bohaterki) i Nat Wolff (jako przyjaciel Augustusa, Isaac).

Willem Dafoe, którego po raz ostatni mogliśmy podziwiać w superprodukcji "John Carter", zagra wiodącego pustelnicze życie pisarza Petera Van Houtena. Główni bohaterowie chcą odwiedzić autora, ponieważ jedna z jego powieści bardzo ich do siebie zbliżyła.

Przypomnijmy, że za kamerą "The Fault in Our Stars" stanie Josh Boone. Autorami scenariusza są Scott Neustadter i Michael H. Weber.

d5ly7d5

Podziel się opinią

Share
d5ly7d5
d5ly7d5