Trwa ładowanie...
d185by7

''The Garden'': Polskie science fiction w Nowym Jorku

Akcja rozgrywa się w świecie przyszłości, w którym rządzi sztuczna inteligencja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''The Garden'': Polskie science fiction w Nowym Jorku
(mat. promocyjne)
d185by7

Polska reżyserka Natalia Iyudin pracuje w Nowym Jorku nad krótkometrażowym filmem science fiction "The Garden".

Główną bohaterką jest zbuntowana baletnica Luc. Dziewczyna nie chce żyć tak, jak inni. Pragnie tańczyć, cieszyć się wolnością, nawet swoimi wadami. Tymczasem na jej drodze staje robot Azul, który ma słabość do ludzi.

ZOBACZ ZWIASTUN:

Nad "The Garden" Natalia Iyudin pracuje z międzynarodowym zespołem - swoim mężem, pisarzem, muzykiem i aktorem Dmitrym Iyudinem, reżyserem i scenarzystą Bartkiem Kulasem (jego najgłośniejszy film - "Millhaven" pokazywany i nagradzany był na około 50 festiwalach), operatorem Kamilem Płockim, kompozytorem Benjaminem Hornem oraz producentkami Martą Harasymowicz, Zoe Couacaud i Hypatią Porter.

(fot. mat. promocyjne)

d185by7

Zdjęcia powinny zostać zrealizowane w połowie lutego. Obecnie zespół nie tylko rozwija projekt, ale i prowadzi akcję w serwisie crowdfundingowym Kickstarter. Zebrane w ten sposób fundusze mają zostać przeznaczone na wydatki związane z produkcją.

(fot. mat. promocyjne)

Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć pod tym adresem.

(fot. mat. promocyjne)

Natalia Iyudin na co dzień mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Jej wcześniejsze filmy krótkometrażowe, dokumenty i teledyski pokazywane były m.in. na festiwalach filmowych w San Francisco, Nowym Orleanie, Oberhausen i Denver. Można je było również oglądać na kanałach Direct TV i Current TV. Reżyserka współpracowała też z telewizjami MTV, PBS oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej MoMa, National Gallery of Art, San Francisco Film Society, SONY Pictures Classics oraz Film Society of Lincoln Center.

d185by7

Podziel się opinią

Share

d185by7

d185by7