Trwa ładowanie...

''The Giver'': Meryl Streep i Alexander Skarsgard towarzyszą Dawcy

''The Giver'': Meryl Streep i Alexander Skarsgard towarzyszą Dawcy
d19o21a
d19o21a

*Meryl Streep, Alexander Skarsgard i Cameron Monaghan ("Shameless - Niepokorni") dołączyli do obsady filmu "The Giver".*

Obraz będzie adaptacją powieści science fiction autorstwa Lois Lowry znanej w Polsce pod tytułem "Dawca". Bohaterem książki jest 12-letni Jonasz, który żyje w świecie, gdzie wszystko jest doskonałe - nie ma bólu, przemocy ani cierpienia, nie trzeba podejmować decyzji ani dokonywać wyborów. Nie ma też barw, muzyki ani uczuć. Obowiązuje tu ścisły regulamin, którego nikt nie waży się łamać. Każdy zna przypisaną mu rolę w społeczeństwie i wykonuje ją perfekcyjnie. Istnieje tylko jedna osoba - tak zwany Dawca, który pamięta przeszłość, ból i radość. Jonasz ma zostać jego następcą, co burzy ład i porządek jego świata.

Dawcę zagra Jeff Bridges, a w Jonasza wcieli się Brenton Thwaites. Streep pojawi się w roli kobiety pilnującej porządku w pozornie utopijnym społeczeństwie, Skarsg?rd - w roli ojca Jonasza, a Monaghan zagra najlepszego przyjaciela chłopca, Ashera.

Autorem scenariusza jest Vadim Perelman ("Życie przed oczami"). Za kamerą stanie Philip Noyce. Zdjęcia rozpoczną się za dwa miesiące i będą realizowane w RPA.

d19o21a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19o21a