Trwa ładowanie...
d2pi9v4

The miracle season

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2pi9v4
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"The miracle season" to dramat oparty na faktach. Został wyreżyserowany przez znanego ze współpracy z Disney Channel, Seana McNamarę. W rolach głównych wystąpili Erin Moriarty, Helen Hunt, William Hurt i Danika Yarosh.

The miracle season – opis fabuły

Akcja dramatu "The miracle season" rozgrywa się w środowisku licealnym. Caroline 'Line' Found jest kapitanem żeńskiej reprezentacji Iowa City West High School w piłce siatkowej. Razem z nią drużyna jest niepokonana i ma nadzieję na powtórkę sukcesu z poprzedniego roku, kiedy dziewczyny zdobyły pierwsze miejsce na zawodach. Oczekiwania wobec drużyny są wysokie, tym bardziej że zespół ma się zmierzyć z długoletnim rywalem, City High.

Caroline jest bardzo lubianą osobą. Podczas jednej z imprez wymyka się, aby odwiedzić mamę w szpitalu. Niestety, dziewczyna ginie w wypadku na skuterze. Wszyscy są pogrążeni w żałobie, a zespół siatkarski nie chce dalej grać bez Caroline. Wbrew panującym nastrojom, trenerka Kelly Bresnahan nie poddaje się. Nalega, aby miejsce zmarłej dziewczyny zajęła jej najlepsza przyjaciółka, Kelley Fliehler. Początkowo siatkarka nie chce się zgodzić, jednak w końcu daje się przekonać trenerce.

Czy Kelley sprawdzi się w nowej roli? Jak drużyna poradzi sobie w rozgrywkach? Czy bez Caroline uda im się pokonać City High?

Film "The miracle season" to doskonała rozrywka na wieczór, która może wywołać również łzy wzruszenia.

The miracle season – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "The miracle season" jest Sean McNamara, który stworzył kilka obrazów dostępnych na kasetach wideo ("Kacper II: Początek straszenia", "Casper i Wendy", "P.U.N.K.S."), filmy telewizyjne ("W ukrytej kamerze", "Nie ma to jak bliźniaki: Film", "Miłość w raju"), seriale ("Świat nonsensów u Stevensów", "Taniec rządzi", "Jessie");
  • Zdjęcia do filmu "The miracle season" były kręcone w Vancouver w Kanadzie;
  • Roboczy tytuł "The miracle season" to "Live like Line";
  • Oficjalna premiera filmu "The miracle season" odbyła się 18 marca 2018 roku w Englert Theatre w Iowa City.
The miracle season
Tytuł oryginalny

The miracle season

Gatunek

Dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

06.04.2018

Czas trwania

101 min.

Reżyser
Operator
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pi9v4
d2pi9v4
d2pi9v4