Trwa ładowanie...
d1fg0cb
d1fg0cb

The Ranger

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The ranger" to klimatyczny horror prosto z Ameryki Youtube.com - stopklatki
"The ranger" to klimatyczny horror prosto z Ameryki

"The ranger" to amerykański slasher z 2018 roku wyreżyserowany przez Jenn Wexler, do którego scenariusz napisała wspólnie z Giaco Furino. Film nawiązuje klimatem do lat 80. XX wieku. W rolach głównych zobaczymy Chloe Levine, Jeremy'ego Holma, Granita Lahu, Jeremy'ego Pope'a, Bubbę Weilera i Amandę Grace Benitez.

The ranger – opis fabuły

Horror "The ranger" opowiada o grupce punkowców, którzy imprezują w klubie. Nagłe pojawienie się policji i ugodzenie jednego z nich nożem, zmusza głównych bohaterów do ucieczki. Różowowłosa Chelsea ze swoim chłopakiem Garthem i resztą znajomych ukrywają się w lesie. Palą ognisko i głośno się zachowują, co budzi gniew w leśniczym, który zaczyna 'polować' na punków.

Slasher "The ranger" to psychodeliczny obraz, który zdecydowanie warto obejrzeć.

The ranger – ciekawostki

  • Reżyserką horroru "The ranger" jest znana producentka Jenn Wexler, która wyprodukowała takie filmy jak: "Slumber party" (2012), "ABCs of death 2" (2014), "Only a switch" (2015), "Darling" (2015) czy "Najlepsza z wysp" (2017);
  • Jenn Wexler była nominowana do nagrody SXSW Gamechanger na festiwalu filmowym SXSW. Ponadto sam film otrzymał nominację do nagrody festiwalowej przyznawanej na Horrorant Film Festival 'Fright Nights';
  • Jenn Wexler przyznała, że zanim przystąpiła do kręcenia "The ranger", obejrzała wiele filmów z lat 80., by wiernie oddać klimat tamtych lat.

Zobacz też: Najlepsze horrory 2018

The Ranger
Tytuł oryginalny

The ranger

Gatunek

Horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

12.03.2018

Czas trwania

77 min.

d1fg0cb

Podziel się opinią

Share
d1fg0cb

d1fg0cb
d1fg0cb
d1fg0cb