Trwa ładowanie...
18-09-2006 13:46

The Rock najchętniej oglądany

The Rock najchętniej oglądany
d34wod4
d34wod4

Obraz z udziałem Dwayne'a "The Rock" Johnsona "Gang z boiska" zajął pierwszą pozycję w amerykańskim box office.

Obraz "Gang z boiska" koncentruje się na grupie nastolatków przebywających w ośrodku poprawczym, którzy poczucie wartości wyrabiają sobie poprzez grę w drużynie futbolu amerykańskiego. Obok The Rocka wystąpili Xzibit, L. Scott Caldwell i Kevin Dunn. Obraz zarobił 15 milionów dolarów.

Na pozycji drugiej znalazł się także debiutant, z wynikiem gorszym od zwycięzcy o pięć milionów. Obraz "Czarna Dalia" z Joshem Hartnettem, Scarlett Johansson i Hilary Swank.

Ostatnim na podium okazał się być "Everyone's Hero". Bohaterem animacji jest chłopiec, który pomaga legendarnemu baseballiście Babe Ruthowi. Obraz zarobił 6 milionów dolarów.

d34wod4

W pierwszej dziesiątce box office znalazła się także komedia romantyczna "The Last Kiss", w której zagrali Mark Walker, Inna Korobkina i Casey Affleck. Obraz zarobił niecałe 5 milionów dolarów.

Na pozycję piątą spadł triumfator zeszłego tygodnia "The Covenant", który w drugim tygodniu bytności w rankingu przyniósł kolejne 6 milionów. Na miejscu szóstym znalazł się film z Markiem Wahlbergiem "Invincible". Dziesiątkę zamykają "Little Miss Sunshine", "Hollywoodland" oraz "Crank".

d34wod4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34wod4