Trwa ładowanie...
d13rjrd
Aktualności

Thomas McCarthy zajmie się komiksem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Thomas McCarthy zajmie się komiksem
(Fox Searchlight)
d13rjrd

Reżyser "Dróżnika", "Spotkania" i "Wszyscy wygrywają", *Thomas McCarthy, przygotowuje kolejny projekt - ekranizację powieści graficznej "Tommysaurus Rex" Douga Tennapela.*

Głównym bohaterem historii jest chłopiec, który po stracie ukochanego psa wysłany zostaje na wakacje do dziadka. Na miejscu, w jednej z jaskiń, odkrywa tyranozaura. Tym samym życie dzieciaka odwraca się do góry nogami. Chłopiec chce dowieść lokalnej społeczności, że dinozaur jest niegroźny.

McCarthy nie tylko wyreżyseruje film, ale również - razem z Johnem Blandem - napisze jego scenariusz. Zanim jednak usiądzie do pracy, musi skończyć realizację komediodramatu "The Cobbler" z udziałem Adama Sandlera, Steve'a Buscemiego i Dustina Hoffmana. Niedawno ukończył zdjęcia, teraz koncentruje się na pracach postprodukcyjnych.

Chociaż McCarthy kojarzy się głównie z kameralnym kinem, miał już do czynienia z produkcjami nastawionymi na młodszych widzów. Jako scenarzysta pracował m.in. przy uhonorowanej dwoma Oscarami animacji "Odlot".

d13rjrd

Podziel się opinią

Share

d13rjrd

d13rjrd