Trwa ładowanie...
d44095m

Titanic II

Najnowsze informacje
2.3
(3 głosy)
Oceń:
7
2
d44095m
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

W setną rocznicę tragicznego rejsu słynnego "Titanica" na wody oceanu wypłynąć ma nowoczesny statek ochrzczony jako "Titanic 2". Czy pasażerom uda się uniknąć nieszczęśliwego losu swoich poprzedników, gdy na ich drodze stanie tsunami?

Titanic II – informacje o filmie

Film katastroficzny "Titanic II" to niskobudżetowa produkcja z 2010 roku wydana bezpośrednio na nośniki fizyczne. Znaczy to, że docelowo przeznaczona była na rynek kina domowego, ominęła więc kina.

W obsadzie "Titanica II" znaleźli się m.in. Marie Westbrook, Bruce Davison, Brooke Burns, Dylan Vox i Shane Van Dyke, które zasiadł również na stołku reżyserskim.

Podczas produkcji za statek SS Titanic II pozował brytyjski liniowiec pasażerski RMS Queen Mary. Ten sam statek wykorzystano również w innych produkcjach katastroficznych. Pojawił się w filmie "Tragedia Posejdona" (1972), a także w miniserii "S.O.S. Titanic" (1979).

Titanic II – zarys fabuły

Film "Titanic 2" przenosi widza do kwietnia 2012 roku. Jest to data szczególne, ponieważ 100 lat wcześniej, a dokładniej 15 kwietnia 1912 roku zatonął legendarny "Titanic". By uczcić tragedię sprzed lat, odtworzono liniowiec i nazwano go "Titanic II". Wyrusza on w dziewiczy rejs ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii. Na nieszczęście dla pasażerów, w czasie podróży dochodzi do podwodnego trzęsienia ziemi, które wywołuje tsunami. W wyniku chaosu na morzu statek zderza się z górą lodową.

Titanic II
Tytuł oryginalny

Titanic II

Gatunek

katastroficzny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

07.08.2010

Czas trwania

90 min.

Reżyser
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

7
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44095m
d44095m
d44095m