Trwa ładowanie...
d2qurdv

Tomasz Kot zagra tytułową rolę w filmie o Nikoli Tesli

Tomasz Kot otrzymał kolejną dużą rolę. Zagra w filmie Ananda Tuckera, który opowiada o słynnym wynalazcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kot wystąpi w głównej roli jako Nikola Tesla
Tomasz Kot wystąpi w głównej roli jako Nikola Tesla (East News)
d2qurdv

Tomasz Kot jako Nikola Tesla

Tomasz Kot przez ostatnie lata nie ma na co narzekać. Po ogromnym sukcesie “Zimnej wojny”, która zdobyła wiele nagród, wystąpił także w takich produkcjach jak ”Bogowie” oraz “Skazany na bluesa”.

Tym razem polski aktor weźmie udział w filmie “Nikola” w reżyserii Ananda Tuckera. Kot wcieli się w słynnego wynalazcę, Nikole Tesle. Produkcja opowiadać będzie o osobistej podróży Tesli, który za wszelką cenę chce spełnić swoje ambicje, a także walczy z problemami finansowymi oraz z wewnętrznymi demonami.

d2qurdv

Według słów reżysera o zaangażowaniu Kota przesądziła jego rola w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego. Producentka filmu “Nikola” Daria Jovicic podkreśla, że twórcy są podekscytowani tym, że mogą pracować z Kotem i uważają go za doskonale pasującego do tej roli.

- Nikola Tesla był jednym z największych umysłów XX wieku i na wiele sposób ukształtował dzisiejszy świat, z elektrycznymi samochodami, natychmiastową łącznością przez Internet i globalną komunikacją. Był też bardzo skomplikowanym i niezwykłym człowiekiem. Tomasz jest wybitnym aktorem i kiedy zobaczyłem jego niesamowitą kreację w "Zimnej wojnie", nie miałem wątpliwości, kto powinien zagrać Teslę - powiedział Tucker.

Tomasz Kot skomentował informację o nowej roli na swoim profilu na Instagramie.

"Szanowni! Szczęśliwy jestem baaardzo a serce mi bije tak samo jak przed "Skazanym na bluesa" i "Bogami"! Jest moc!" - napisał aktor.

d2qurdv

Na razie nie wiadomo, kto jeszcze zagra w filmie biograficznym o Nikoli Tesli. Produkcja ma być anglojęzyczna.

d2qurdv

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2qurdv

d2qurdv
d2qurdv