Trwa ładowanie...
07-02-2017 11:49

Tomasz Schuchardt niczym Leonardo DiCaprio w "Wielki Gatsbym". Jest już pierwszy plakat do "Bodo" [PLAKAT]

Prezentujemy oficjalny plakat filmu fabularnego „Bodo”, który trafi do kin już 3 marca 2017 roku. „Bodo” to historia niekwestionowanego króla przedwojennej Warszawy, który podbił serca publiczności kabaretów, scen, teatru i oczywiście filmu!

Tomasz Schuchardt niczym Leonardo DiCaprio w "Wielki Gatsbym". Jest już pierwszy plakat do "Bodo" [PLAKAT]Źródło: Materiały prasowe
d35e5ew
d35e5ew

„Nie trzeba było wytrawnego oka znawcy, aby zauważyć jego wszechstronność” – pisał o Bodo w jego biografii Ryszard Wolański, dodając:* „Jak nikt potrafił połączyć na scenie śpiew, taniec i grę aktorską z naturalnym dowcipem i wyjątkową sprawnością fizyczną. No i cały czas piął się w górę”*.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film jest inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych aktorów przedwojennego polskiego kina. Wciągająca historia pierwszego kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn.

Jest rok 1916. Młodziutki Bodzio ucieka z domu. Zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch wojny.

W obsadzie filmu „Bodo” znaleźli się m.in. Tomasz Schuchardt, Roma Gąsiorowska, Patricia Kazadi, Anna Pijanowska, Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski, Wojciech Solarz, Maja Hirsch, Stefan Pawłowski oraz Antoni Królikowski.

d35e5ew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35e5ew