Trwa ładowanie...

Nowy film Sekielskiego. Jest zwiastun "Zabawy w chowanego"!

"Zabawa w chowanego" zadebiutuje na YouTube 16 maja. Do sieci trafił właśnie zwiastun kolejnego dokumentu filmu Tomasza Sekielskiego.

Nowy film Sekielskiego. Jest zwiastun "Zabawy w chowanego"!Źródło: YouTube
d25tan3
d25tan3

W sieci pojawił się zwiastun drugiego filmu Tomasza Sekielskiego i Marka Sekielskiego pt. "Zabawa w chowanego". Pierwsza produkcja braci zatytułowana "Tylko nie mów nikomu" trafiła na YouTube w maju 2019 r. i wywołała ogromne poruszenie. Teraz ma być podobnie.

- Też są emocje, łzy, ale film pokazuje przede wszystkim pewne patologiczne mechanizmy. (...) Będzie to wstrząsająca historia dwóch braci wykorzystywanych przez tego samego księdza, który ma na swoim koncie też inne ofiary. Będzie pokazane to, jak próbowano tuszować tę sprawę, jak kościelna hierarchia udawała, że się nic nie dzieje, ale będzie też pokazane, jak wyglądają relacje państwo - Kościół na styku prokuratura - kuria - zapowiadał autor.

Przypomnijmy, że Sekielski planował opublikować "Zabawę w chowanego" na YouTube w styczniu. Premiera pokryłaby się jednak z okresem ferii zimowych (13 stycznia - 28 lutego), więc postanowił przełożyć termin. Nowy termin był ustalony na koniec marca, ale wtedy film Sekielskich mógłby zostać "przykryty" przez tematy związane z pandemią koronawirusa. Ostatecznie 87-minutowa produkcja trafi na YouTube w sobotę 16 maja 2020 r. o godz. 10:00.

ZOBACZ TEŻ: "Zabawa w chowanego". Tak powstawał nowy film braci Sekielskich

d25tan3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25tan3