Trwa ładowanie...
d3vs5mx
Aktualności

Top Gear powraca - wyłącznie na antenę BBC Knowledge

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ekipa "Top Gear"
Ekipa "Top Gear"
d3vs5mx

Słynny program motoryzacyjny powraca! Jedenasta seria odcinków magazynu Top Gear będzie miała swą premierę w niedzielę 22 lutego o godzinie 22.00. Program można będzie zobaczyć wyłącznie na antenie BBC Knowledge.

W serii 11. trzej panowie - Jeremy Clarkson, James "Kapitan Snuja" May oraz Richard "Chomik" Hammond - zmierzą się z kolejnymi ekscytującymi wyzwaniami.

Producenci Top Gear zadali gospodarzom programu dziwne i zarazem bardzo ciekawe pytania. Czy da się zbudować samochód policyjny za mniej niż 1500 funtów, a potem użyć go do pościgu? Czy da się gdziekolwiek dojechać trzema Alfami Romeo, z których żadna nie kosztuje tysiąc funtów? A może dałoby się zrobić z nimi kalendarz? Najłatwiejsze zaś ze wszystkich pytań brzmi następująco: jak daleko da się zajechać superwozem na jednym galonie, czyli niespełna czterech litrach paliwa? Odpowiedź brzmi: niedaleko. Oczywiście, w serii 11. nie zabraknie także tradycyjnych wyścigów. Richard wsiądzie do nowego Audi, by zmierzyć się w Alpach z dwoma narciarzami; w Japonii Jeremy będzie próbował udowodnić, że on, prowadzący jeden z cudów techniki - Nissan GT-R jest szybszy niż Richard Hammond i James May, podróżujący niezwykle wydajnym, japońskim transportem publicznym; w końcowym epizodzie serii trio prezenterów Top Gear przejdzie najtrudniejszy test, mierząc się ze swymi niemieckimi "odpowiednikami". Czy nasi dzielni
ksenofobi zdołają pokonać swych groźnych przeciwników?

d3vs5mx

Nowa seria Top Gear pełna będzie także słynnych recenzji samochodów. Zobaczymy "ekscytującego do utraty zmysłów" Mercedesa CLK Black, pędzącego po torze; będzie też przełomowe osiągnięcie Mazdy - Furai, a Jeremy przetestuje nowego Nissana GT-R na legendarnym japońskim torze Fuji. W programie pojawią się też recenzje samochodów takich jak Ferrari Scuderia, Mitsubishi Evo X, Subaru Impreza WRX STi, Bentley Super Coupé oraz Alpha Romeo 8C.

BBC Knowledge, na którym można oglądać Top Gear, wystartował w Polsce w grudniu 2007. Kanał dostępny jest obecnie na platformach Cyfrowego Polsatu oraz Telekomunikacji Polskiej, w sieciach UPC, Vectra, Multimedia Polska i w ofercie wielu innych operatorów kablowych.

d3vs5mx

Podziel się opinią

Share
d3vs5mx
d3vs5mx