Trwa ładowanie...
d3l4f0f
d3l4f0f

Tylko Ciebie chcę

Najnowsze informacje
3.6
(12 głosów)
Oceń:
Tylko Ciebie chcę to dalsze losy buntownika Hache, który po długiej nieobecności wraca do Barcelony.
10
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tylko Ciebie chcę WP Film

Tylko Ciebie chcę – opis

Tylko Ciebie chcę to hiszpański melodramat, powstały w 2012 roku w reżyserii Fernanda Gonzáleza Moliny. Film został zrealizowany na bazie powieści Federica MocciaTylko Ciebie chcę” jest kontynuacją przeboju kinowego Trzy metry nad niebem.

Główny bohater filmu Tylko Ciebie chcę, Hache (w tej roli Mario Casas) dwa ostatnie lata spędził w Londynie. Postanowił jednak wrócić do Barcelony. Zauważył, że wiele rzeczy wokół się zmieniło, sam też stał się innym człowiekiem. Hache cały czas mysli o Babi, swojej wielkiej miłości sprzed lat. Jak się okazuje ukochana ułożyła już sobie życie i zaręczyła się z innym mężczyzną.

Bohater postanawia zmienić środowisko, poznać nowych ludzi. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się Gin, szalona dziewczyna. Z czasem para zaczyna ze sobą flirtować. Jednak pewnego razu przypadkowo spotyka Babi. Czy młody mężczyzna będzie w stanie zapomnieć o silnym uczuciu, jakim darzył dziewczynę?

Tylko Ciebie chcę – nagrody i wyróżnienia

Film Tylko Ciebie chcę zdobył w 2013 roku nominację do nagrody Goya w kategorii Najlepszy scenariusz adaptowany (Ramón Salazar). W tym samym roku kierownik produkcji Josep Amorós został nominowany do nagrody Gaudi w kategorii Najlepszy menedżer produkcji, natomiast reżyser Tylko Ciebie chcę wygrał nagrodę CinEuphoria w kategorii Top Ten of the Year - nagroda publiczności.

Tylko Ciebie chcę
Tytuł oryginalny

Tengo ganas de ti

Gatunek

melodramat

Kraj produkcji

Hiszpania

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

22.06.2012

Czas trwania

124 min.

Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

10
Share
d3l4f0f
d3l4f0f
d3l4f0f
d3l4f0f