Trwa ładowanie...
d484hy0

Tylko nie miłość

Najnowsze informacje
2.9
(7 głosów)
Oceń:
d484hy0

„Tylko nie miłość” (fr. La Chance de ma vie) to francuska komedia romantyczna z 2010 roku. Obraz wyreżyserował Nicolas Cuche, zaś scenariusz napisali Luc Bossi i Laurent Turner. Za produkcję odpowiadają Marc Missonnier, Olivier Delbosc i Eric Jehelmann. Film kręcono w Paryżu we Francji oraz w Brukseli i Waterloo w Belgii.

Julien ma poważny problem. Choć jest świetnym terapeutą małżeńskim, sam nie potrafi zatrzymać przy sobie kobiety na dłużej niż dwa tygodnie. I nie bez powodu - od czasów młodości Julien przynosi pecha wszystkim kobietom, które się w nim zakochują. Bynajmniej nie drobnego pecha.

Ten pech może w jednym tygodniu parę razy posłać dziewczynę do szpitala, zrujnować jej karierę albo doprowadzić do śmiertelnej kłótni z rodziną. Jednym słowem Julien jest dla kobiet jak czarny kot. Joanna sprawdzi to na własnej skórze już w dniu, w którym go spotka po raz pierwszy. Sukcesy w pracy, dobra passa w miłości, istnieje ryzyko, że to wszystko się zmieni.

W filmie „Tylko nie miłość” w rolach głównych wystąpili: Virginie Efira jako Johanna Sorini, François-Xavier Demaison jako Julien Monnier, Armelle Deutsch jako Sophie, Raphaël Personnaz jako Martin Dupont, Thomas N'Gijol jako Vincent, Brigitte Roüan jako Lydie, Yves Jacques jako Maxime Dupont, Marie-Christine Adam jako Dominique.

Tylko nie miłość
Tytuł oryginalny

Chance de ma vie, La

Gatunek

komedia, romans

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

30.11.2012

Czas trwania

87 min.

Obsada
d484hy0

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d484hy0
d484hy0
d484hy0