Trwa ładowanie...
d4meda6

"Volta" jest zwiastun. Bołądź, Pazura i Więckiewicz u Machulskiego

Do sieci trafił zwiastun najnowszej komedii Juliusza Machulskiego, "Volta". Zobaczcie, co tym razem proponuje wiedzom twórca takich hitów jak "Seksmisja" czy "Kiler". Produkcja promowana jest hasłem: przekręt, który przejdzie do historii kina. Trzeba przyznać, że Machulski szykuje prawdziwą jazdę bez trzymanki. Jego aktorzy nie przebierają w słowach, coś dziwnego dzieje się z oczami Cezarego Pazury, a i tak cały show kradnie Jacek Braciak. Wspomniany trailer poniżej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Volta" jest zwiastun. Bołądź,  Pazura i Więckiewicz u Machulskiego
(Materiały prasowe)
d4meda6

W rolach głównych zobaczymy plejadę polskich gwiazd, w tym: Olgę Bołądź, Aleksandrę Domańską, Andrzeja Zielińskiego, Cezarego Pazurę, Tomasza Kota, Michała Żurawskiego, Roberta Więckiewicza, Jacka Braciaka i wielu innych.

Bruno Volta to prawdziwy "kiler" w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z cwaniakowatym ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam "słaba płeć".

*Do kin kryminalna komedia w reżyserii Juliusza Machulskiego trafi 7 lipca. *

d4meda6

Podziel się opinią

Share

d4meda6

d4meda6