Trwa ładowanie...
13-03-2006 16:39

Wasze ulubione polskie seriale wszech czasów

Wasze ulubione polskie seriale wszech czasów
d2lyuxu
d2lyuxu

W ostatnim czasie seriale przeżywają renesans. Posiadanie swojego ulubionego ‘odcinkowca’ jest i przyjemne, i modne. Stacje telewizyjne nie pozostają dłużne i co rusz nęcą nas nowymi produkcjami w seriach.

Podczas gdy za oceanem emituje się już szóstą serię doskonałej Rodziny Soprano lub kręci Rzym z największym w historii budżetem, w Polsce nikt nie jest skory do eksperymentowania. Zamiast wykreować coś nowatorskiego czy postawić na inny punkt widzenia polscy producenci podążają wciąż tą samą, utartą ścieżką, na końcu której czai się kolejne ‘Samo życie’ czy ‘M jak Miłość’.

Statystyki pokazują, że robienie takich seriali jest bardzo dochodowe. Co jednak z tymi, którzy od telewizyjnych produkcji oczekują czegoś więcej niż zwyczajnych losów przeciętnych ludzi? Czy jesteśmy skazani na import z zagranicy?

Nie zawsze było u nas tak słabo. Powstało wiele seriali, które pomimo zakorzenienia w polskich realiach potrafiły być zarówno ciekawe jak i zabawne.

W zorganizowanej przez nas ankiecie postanowiliśmy je Wam przypomnieć, sprawdzając, które z nich wspominacie najmilej - ‘Alternatywy 4’ czy ‘Karierę Nikodema Dyzmy’, a może ‘Zmienników’? Zobaczcie jak głosowało prawie 9 tysięcy Internautów.

d2lyuxu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lyuxu