Trwa ładowanie...
17-01-2010 02:03

Węgier zajmie się Spider-Manem?

Węgier zajmie się Spider-Manem?Źródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
dd8g3fz
dd8g3fz

Węgierski reżyser Nimród Antal jest najnowszym kandydatem na reżysera kolejnego cyklu przygód Spider-Mana.

Jak niedawno informowaliśmy, wytwórnia Sony Pictures szykuje nowy cykl przygód Spider-Mana, którego pierwsza odsłona będzie miała miejsce w 2012. Akcja nowego filmu rozgrywać będzie się, gdy główny bohater, Peter Parker, jest jeszcze nastolatkiem. Za scenariusz odpowiada James Vanderbilt. Jednocześnie studio zrezygnowało ze współpracy z dotychczasowym Spider-Manem Tobeym Maguire'em, jego ekranową ukochaną, którą grała Kirsten Dunst oraz reżyserem Samem Raimim. Od tego momentu trwają spekulacje odnośnie ich następców.

Nowy reżyser zrealizuje prequel, w którym podziwiać będziemy mogli Człowieka-Pająka jako nastolatka zmagającego się nie tylko z własnymi supermocami, ale również z problemami typowymi dla jego wieku.

Wśród dotychczasowych kandydatów znaleźli się Marc Webb, James Cameron, David Fincher, Wes Anderson oraz Neill Blomkamp. Teraz o stanowisko to ubiega się węgierski twórca Nimród Antal.

Artysta zdobył sławę reżyserują "Kontrolerów". Po zwariowanej historii kanarów z budapesztańskiego metra, twórcą zainteresowało się Hollywood. Antal nakręcił thriller "Motel". Obecnie pracuje przy nowej wersji "Predatorów".

dd8g3fz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd8g3fz