Trwa ładowanie...
30-04-2013 16:58

Widowiskowa produkcja Disneya „Skarb Narodów: Księga Tajemnic” w TV Puls!

Widowiskowa produkcja Disneya „Skarb Narodów: Księga Tajemnic” w TV Puls!
dof0ydt
dof0ydt

Przez całą majówkę w TV Puls oglądać można światowe hity filmowe od rana do wieczora. Stacja pokaże m.in. widowiskową produkcję Disneya „Skarb Narodów: Księga Tajemnic” z Nicolasem Cage’em w głównej roli. Film będzie można zobaczyć 1 maja, o godz. 20:00.

Poszukiwacz skarbów – Benjamin Franklin Gates – po odkryciu tajemnicy Templariuszy stał się najsłynniejszym tropicielem zagadek w kraju. Podczas jednej z konferencji naukowych zostaje zaprezentowana karta z dziennika Johna Wilkesa Bootha. Wynika z niej, że przodek Gatesa brał udział w przygotowaniach zabójstwa prezydenta Abrahama Lincolna. Co stało się z pozostałymi kartami z dziennika Bootha?

Gates podejmuje się odnalezienia osiemnastu stron dziennika i wyjaśnienia przeszłości swoich przodków. By tego dokonać, musi odszukać Księgę Tajemnic, która być może jest w Białym Domu. Lecz by ją zdobyć musi… porwać prezydenta.

* Skarb narodów: Księga tajemnic (National Treasure: Book of Secrets)* przygodowy, USA 2007, reż. Jon Turteltaub, wyst.: Nicolas Cage, Diane Kruger, Jon Voight Emisja: środa, 1 maja, godz. 20:00

dof0ydt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dof0ydt