Trwa ładowanie...
25-04-2007 12:03

'Wielka gra' ma szansę na powrót

Share
'Wielka gra' ma szansę na powrót
d3orv9j

Jeden z najgłośniejszych w historii polskiej teleturniejów - "Wielka gra", który w minionym roku został zdjęty z anteny, ma szanse na powrót.

"Wielka gra" zadebiutowała na małym ekranie w 1962 roku. Od tamtej pory cieszyła się nie zmieniającym się uznaniem, choć w ostatnich latach nie spełniała dzisiejszych wymogów oglądalnościowych.

W końcu były prezes TVP, Bronisław Wildstein, postanowił zdjąć program. Decyzja wywołała falę protestów - zarówno samych uczestników, jak i wielbicieli zabawy.

d3orv9j

Nowy prezes TVP - Andrzej Urbański, powtarza, iż usunięcie "Wielkiej gry" było wielkim błędem a na Woronicza zaczęto plotkować, iż teleturniej wróci na wizję.

Oficjalnie nikt na razie tych doniesień nie komentuje.

"- Do mnie nikt nie dzwonił w tej sprawie. Wiem jedynie, że Andrzej Urbański zdjęcie programu określa mianem błędu Wildsteina. Co jednak z tego wyniknie, nie wiem" - mówi "ikona" "Wielkiej gry" - Stanisława Ryster.

"- O wszystkich programach pojawiających się w ramówce będziemy informować Państwa w stosownym czasie" - odpowiada z kolei rzeczniczka TVP Katarzyna Twardowska.

d3orv9j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3orv9j
d3orv9j