Trwa ładowanie...
dd6rcpf
Aktualności

Wielkie święto kina chrześcijańskiego. Zobacz filmy, które zmieniają życie

ARKA 2016 to festiwal dla ludzi wierzących i poszukujących. W jego trakcie zaprezentowanych zostanie 12 znakomitych tytułów i 12 towarzyszących im filmów krótkometrażowych, które podbiły serca widzów na świecie. ARKA 2016 to również miejsce spotkań z ich twórcami. Gośćmi festiwalu będą reżyserzy: Juan Manuelo Cotelo oraz Claude Green.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielkie święto kina chrześcijańskiego. Zobacz filmy, które zmieniają życie
(Materiały prasowe)
dd6rcpf

W obecnym świecie, dla widzów wychowanych w kulturze obrazu, film jest tą dziedziną sztuki, która w najlepszy sposób opisuje rzeczywistość. Jak każde dzieło sztuki ma pomóc w zrozumieniu świata, człowieka, a także własnych zachowań, wyborów, czy postaw. Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA 2016 dedykowany jest promocji kinematografii o wysokich walorach etycznych, artystycznych i filmowych, a będących zrazem odzwierciedleniem wartości chrześcijańskich we współczesnym świecie.

W programie festiwalu znalazły się filmy z całego świata w blokach tematycznych Wiara, Nadzieja, Miłość oraz Retrospektywa Juana Manuela Cotelo. Z autorem "Ziemi Maryi" widzowie będą mogli się spotkać w Warszawie, Krakowie i Katowicach.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Claude Green, reżyser pokazywanego na festiwalu „Doo Dah Man” spotka się z publicznością w Krakowie, Rzeszowie, Lublinie i Warszawie.

ARKA 2016 zagości w 8 miastach w Polsce: Warszawie, Siedlcach, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Nowym Sączu, Lublinie w dniach 8-11 grudnia, oraz Krakowie w dniach 7-10 grudnia. W ramach festiwalu odbywać się będą spotkania i dyskusje wokół filmów. Szczegóły www.festiwalarka.pl

dd6rcpf

Podziel się opinią

Share
dd6rcpf
dd6rcpf