Trwa ładowanie...
d2tf56f
Aktualności

Włodarczyk nie lubi Wiśniewskiego?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk (Agencja Mazur)
d2tf56f

[

]( http://www.efakt.pl )
Mimo świetnego głosu Agnieszka Włodarczyk (29 l.) może już sobotę pożegnać się z programem "Jak oni śpiewają". Aktorka domyśla się, dlaczego nagle przestała być ulubienicą publiczności. Wszystko przez... Michała Wiśniewskiego (37 l.)!

d2tf56f

Agnieszka w programie Polsatu od zawsze była faworytką zarówno jurorów jak i publiczności. Mogła być spokojna, że nawet jeśli repertuar nie za bardzo jej podchodził, to zawsze widzowie wspierali ją swoimi SMS-ami. Jednak nagle dobra passa się skończyła, a Agnieszka już trzeci raz jest zagrożona odpadnięciem z programu. Skąd ta nagła zmiana?

-- Mniej głosów od telewidzów zaczęłam dostawać od chwili, gdy odmówiłam wykonania utworu grupy Ich Troje -- domyśla się Agnieszka. -- Cenię Michała Wiśniewskiego jako biznesmena, ale jego muzyka znacznie się różni od mojego temperamentu -- próbuje tłumaczyć swoją feralną decyzję gwiazda. - Ale w końcu okazało się, że jego utwór wykonałam najlepiej.

Przed jutrzejszym odcinkiem Włodarczyk znów będzie się denerwować, bo jej bezpośrednia konkurentka do pozostania w show, Joanna Liszowska (31 l.), ma sporą rzeszę zwolenników. Gwiazda nie traci jednak nadziei, że przetrwa ciężkie chwile i dziękuje wszystkim swoim fanom za wsparcie.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

<a href="http://www.efakt.pl/Uliczny-styl-Kigni-Rusin,galeria,1051,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Zobacz uliczny styl Kingi Rusin

d2tf56f

Podziel się opinią

Share
d2tf56f
d2tf56f