Trwa ładowanie...

"Wszystkie nieprzespane noce" Michała Marczaka na festiwalu Sundance

Share
"Wszystkie nieprzespane noce" Michała Marczaka na festiwalu SundanceŹródło: East news
d2nq9xh

Najnowszy film Michała Marczaka, autora głośnego *"Fuck for Forest", będzie miał swoją premierę światową na jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń filmowych – założonym przez Roberta Redforda słynnym Sundance Film Festival (21-31 stycznia 2016).*

Niekonwencjonalna fabuła Michała Marczaka z uwagi na swój niespotykany autentyzm w filmowaniu aktorów weźmie udział w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Filmów Dokumentalnych, co z pewnością wywoła niemałe kontrowersje. Wszystkie nieprzespane noce to błyskotliwy portret współczesnych polskich dwudziestolatków, mający szansę stać się manifestem niespokojnego pokolenia urodzonych po 1989 roku. Na dwa lata warszawskie ulice, kluby, kawiarnie i mieszkania stały się naturalnym planem zdjęciowym, w których powstała najbardziej intymna i prawdziwa opowieść o młodych ludziach od czasu Niewinnych czarodziejów Andrzeja Wajdy.

Film jest produkcją polsko-brytyjską. Wszystkie nieprzespane noce powstały w wyniku współpracy ENDORFINA studio (odpowiedzialnego m.in. za wielokrotnie nagradzany dokument 15 stron świata) i Pulse Films (producenta m.in. 20 000 dni na Ziemi). Koproducentami filmu są Telewizja Polska oraz Mazowiecki Fundusz Filmowy. Film współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Sundance Institute, Brit Doc Circle Fund.

d2nq9xh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nq9xh
d2nq9xh