Trwa ładowanie...
d2d43hs
d2d43hs

Wszystkie odloty Cheyenne'a - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Wszystkie odloty Cheyenne'a” (ang. This Must Be the Place) to komediodramat włosko-irlandzko-francuski z 2011 roku w reżyserii Paolo Sorrentino. Obraz wyprodukowali Francesca Cima, Nicola Giuliano i Andrea Occhipinti. Muzykę skomponował David Byrne.

Sean Penn wciela się w tytułowego Cheyenne'a, który za sprawą jednego wydarzenia, wyrusza w wypełnioną przedziwnymi zdarzeniami podróż życia by przekonać się, że największy życiowy odlot, wciąż jest jeszcze przed nim. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana.

Cheyenne jest dziecinny, ale nie kapryśny. Podobnie, jak wielu dorosłych, którzy nie pożegnali się z okresem dzieciństwa, nauczył się eksponować tylko czyste, rozbrajające i tolerowane cechy dziecka. Przedwczesne odejście ze sceny muzycznej, spowodowane traumą, zmusiło go do życia, w którym nie potrafi znaleźć sensu.

Najnowszy film Paolo Sorrentino wzbudził olbrzymie emocje w Cannes i otrzymał jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień festiwalu. Mieszanka fantastycznego humoru i gorzkiej ironii tworzy w filmie prawdziwie rockandrollowy emocjonalny koktajl.

d2d43hs

Aktorowi na ekranie towarzyszą Frances McDormand, lider Talking Heads, David Byrne, który komponował także muzykę do filmu oraz córka Bono z U2 - Eve Hewson, a także Judd Hirsch, Kerry Condon, Harry Dean Stanton, Joyce Van Patten, Olwen Fouéré.

Tytuł oryginalny

This Must Be the Place

Gatunek

dramat, komedia, kryminał, thriller

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

16.03.2012

Czas trwania

118 min.

Obsada
d2d43hs

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d2d43hs
d2d43hs