Trwa ładowanie...
11-10-2006 15:23

Wygraj nagrody od misia Bogusia

Wygraj nagrody od misia Bogusia
d3tvd4q

‘Sezon na misia’ to nowa, przezabawna animacja, opatrzona fajnym dubbingiem i nie pozbawiona polskich klimatów. Film wchodzi do kin już w ten piątek i dlatego chcieliśmy zaproponować wam związany z nim, ciekawy konkurs.

Aby wziąć udział w naszej zabawie musicie mieć konto pocztowe na WP oraz odpowiedzieć na trzy pytania: dwa testowe i jedno opisowe. Do wygrania są gadżety z filmu: portmonetki, torby na lunch, naklejki na lodówkę z leśnymi przyjaciółmi misia oraz gry na PC pt.: ‘Sezon na misia’.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
Głównym bohaterem ‘Sezonu na misia’ jest oswojony niedźwiedź Boguś który wiedzie idealne życie u boku swej przybranej matki Beth. Całymi dniami ogląda swoje ulubione programy telewizyjne oraz jada osiem razy na dobę. Pewnego dnia poznaje dziko żyjącego jelenia, który wywraca jego świat do góry nogami.

Na skutek nieprzewidzianej serii niefortunnych zdarzeń domowy miś budzi się w leśnej głuszy i spanikowany zdaje sobie sprawę z tego, że znajduje się daleko od wygodnego domu. Oszołomiony Boguś, zupełnie pozbawiony instynktu przetrwania, nie ma wyboru i zgadza się na niezwykłe, niespotykane w dzikiej naturze towarzystwo jelenia.

d3tvd4q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tvd4q