Trwa ładowanie...
d173r3k
Aktualności

Z serialu "Pozostawieni" do Los Angeles z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z serialu "Pozostawieni" do Los Angeles z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe
(mat. dystrybutora)
d173r3k

Margaret Qualley, gwiazda serialu "Pozostawieni", negocjuje warunku udziału w obrazie "The Nice Guys" Shane'a Blacka, z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe w rolach głównych.

Akcja dzieła rozegra się w latach 70. XX wieku w Los Angeles. Fabuła skoncentruje się na dwóch bohaterach. Jeden z nich, Jackson Healy (Crowe), alkoholik na odwyku, jest osiłkiem do wynajęcia. Drugi, Holland March (Gosling), to prywatny detektyw z problemem alkoholowym. Losy obojga połączy samobójstwo przemijającej gwiazdy porno, której ciocia jest przekonana, że jej siostrzenica żyje. Detektyw March, potrzebujący pieniędzy, podejmuje się zlecenia i w ciągu kilku dnia trafi w sam środek głośnego zabójstwa, łączącego się dziwnie ze światkiem amerykańskiego przemysłu samochodowego.

Na razie nie wiadomo, w jaką rolę ma wcielić się Margaret Qualley.

Scenariusz filmu napisali Shane Black i Anthony Bagarozz. Za kamerą stanie Shane Black ("Iron Man 3"), a za produkcję odpowiada Joel Silver ("Matrix", "Non-Stop").

Obraz "The Nice Guys" trafi do kin za oceanem 17 lipca 2016 roku.

Margaret Qualley występuje obecnie w serialu "Pozostawieni", w którym gra córkę głównego bohatera. Aktorka zagrała też małą rolę w dramacie "Palo Alto".

d173r3k

Podziel się opinią

Share
d173r3k
d173r3k