Trwa ładowanie...

Z 'Tańca z gwiazdami' do teledysku

Share
Z 'Tańca z gwiazdami' do teledysku
d3yjx01

Jedna z uczestniczek ‘Tańca z gwiazdami’ oraz etatowa aktorka telenoweli ‘Na wspólnej’ Joanna Jabłczyńska wystąpi w teledysku do ciepło przyjętego kawałka Jarka Wista ‘Fresh’.

Fresh pochodzi z repertuaru grupy Kool & The Gang. Utwór w wykonaniu Jarka Wista to jego wersja swingowa. Kawałek spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Jego Singiel od kilku tygodni grany jest na na playlistach w kilkudziesięciu polskich rozgłośniach radiowych.

Wideoklip z Joanną Jabłczyńską w roli głównej trafi do telewizji już w przyszłym tygodniu.

d3yjx01

Wykorzystując popularność utworu na początku października w Kazimierzu nad Wisłą powstały zdjęcia do teledysku "Fresh". W malowniczej scenerii na planie Jarkowi Wistowi towarzyszyła Joanna Jabłczyńska (m.in. "Na Wspólnej", "Taniec z gwiazdami") oraz tancerki i muzycy z zespołu akompaniującego Jarkowi. Wykorzystując popularność utworu na początku października w Kazimierzu nad Wisłą powstały zdjęcia do teledysku "Fresh". W malowniczej scenerii na planie Jarkowi Wistowi towarzyszyła Joanna Jabłczyńska (m.in. "Na Wspólnej", "Taniec z gwiazdami") oraz tancerki i muzycy z zespołu akompaniującego Jarkowi.

ZOBACZ GALERIĘ Z PLANU TELEDYSKU
Teledysk opowiada historię niespełnionej miłości wokalisty, podążającego za dziewczyną jego marzeń. W każdym miejscu, do którego dociera czekają na niego jednak tylko ślady pozostawione przez uroczą niewiastę - kwiaty. Kwiaciarnia, rynek w Kazimierzu, klub jazzowy to tylko niektóre miejsca, odwiedzone przez Jarka Wista i Joannę Jabłczyńską. Akorka po raz pierwszy wystąpiła w teledysku.

Zarówno scenariusz, jak i sama piosenka tak się jej spodobały, że bez wachania przyjęła tę propozycję. "Nigdy wcześniej nie miałam okazji pracować przy realizacji wideoklipu. Do tego, gdy dowiedziałam się o jaką piosenkę chodzi nie miałam już wątpliwości. Słucham jej bardzo często w moim odtwarzaczu. Jak do tej pory tylko w oryginalej wersji, ale od dziś dołączę do niej wykonanie Jarka" - powiedziała aktorka.
(fot. Polska Agencja Muzyczna)

d3yjx01

Podziel się opinią

Share
d3yjx01
d3yjx01