Trwa ładowanie...
19-12-2016 16:44

„Za niebieskimi drzwiami” z rekordowym wynikiem w kinach. Ponad 215 tysięcy widzów!

„Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja, to najchętniej oglądany polski film dla młodych widzów. Obejrzało go w kinach już 215 213 widzów. Adaptacja polskiego bestsellera zdobyła uznanie nie tylko dzieci i ich rodziców, ale także krytyków oraz jurorów międzynarodowych festiwali.

„Za niebieskimi drzwiami” z rekordowym wynikiem w kinach. Ponad 215 tysięcy widzów!Źródło: Materiały prasowe
d49prak
d49prak

- "Za niebieskimi drzwiami" to film, na który możecie się wybrać całymi rodzinami lub całą klasą, albo szkołą. Będziecie się śmiać, trochę bać się i wzruszać, a potem bardzo dużo rozmawiać o miłości – zachęca reżyser filmu Mariusz Palej.

- To jest film o sile miłości, która potrafi obudzić nas do życia. Warto zobaczyć go na dużym ekranie, bo czegoś takiego w polskim kinie, dla publiczności familijnej, jeszcze nigdy nie było. Zależało mi na tym, aby zrobić film inny, niż wszystkie dotychczasowe. I udało się przełamać rubikon, komunikując w nowoczesny sposób z dzieciakami i to z ogromnym powodzeniem. Nie śniło nam się takie uznanie krytyki, jury festiwalowych i naszych widzów. Bardzo za to dziękujemy - dodaje reżyser.

Jeśli filmu nie ma w repertuarze w najbliższym kinie, twórcy zachęcają do kontaktu. Wystarczy telefon lub email nauczyciela do kierownika kina, a zostanie zorganizowany pokaz szkolny. Tak długo jak widzowie będą zainteresowani filmem, będzie on dostępny na ekranach kin.

d49prak

Film „Za niebieskimi drzwiami” zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci – ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele – magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz. Magiczne drzwi prowadzą do świata we śnie. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać, i tak tajemniczego, że można się go bać. Ten film to pierwsze zrealizowane z takim rozmachem i efektami specjalnymi polskie kino, które spodoba się całej rodzinie. Pokazuje, jak wielką wartością jest siła tkwiąca w rodzicielskiej miłości.

Twórcy filmu zapraszają do udziału w konkursie, który startuje na oficjalnym fan page’u filmu na Facebooku (link tutu wstaw treść)
. Do wygrania nie tylko atrakcyjne nagrody, ale również możliwość ekscytującego spotkania z bohaterami i twórcami filmu. Oglądając film widzowie wspierają Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”, bo część dochodów z biletów, przekazywana jest Fundacji.

Ewa Błaszczyk w filmie "Za niebieskimi drzwiami" Materiały prasowe
Ewa Błaszczyk w filmie "Za niebieskimi drzwiami" Źródło: Materiały prasowe
Za niebieskimi drzwiami (2016) Materiały prasowe
Za niebieskimi drzwiami (2016) Źródło: Materiały prasowe
d49prak
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49prak