Trwa ładowanie...
07-03-2007 10:48

Zamień swoją żonę na lepszy model

Zamień swoją żonę na lepszy model
d2n8cxw
d2n8cxw

W wiosennej ramówce telewizji TV 4 znalazło się reality show "Zamiana show" ("Wife Swap"), które powstanie na podstawie brytyjskiego formatu.

Podobnie, jak miało to miejsce w wersji angielskiej i amerykańskiej, w każdym odcinku wystąpią dwie rodziny, których style życia diametralnie się różnią. Rodziny te na kilka dni zamienią się gospodyniami.

Przez pół tygodnia, mieszkając z nie swoim mężem, nie swoimi dziećmi i nie swoimi problemami, kobieta będzie się stosować do zasad panujących w obcej rodzinie.

Przez drugą połowę tygodnia będzie starała się zaprowadzić swoje zasady. Później pary spotykają się, by przedyskutować swoje doświadczenia i dowiedzieć się, czy nauczyły się czegoś nowego na temat życia w rodzinie.

Według pomysłodawców program przedstawia różne sposoby na życie, wychowywanie dzieci i gospodarowanie czasem i pieniędzmi.

Oprócz Wielkiej Brytanii i USA program był prezentowany m.in. we Francji, w Niemczech, Czechach, Estonii, Australii, na Słowacji i Litwie. W wielu krajach spotkał się z bardzo dobrym odbiorem.

Polska wersja "Wife Swap" trafi na wizję późną wiosną. Zdjęcia ruszą niebawem.

Zapraszamy na oficjalną stronę programu: www.zamianazon.wp.plwww.zamianazon.wp.pl.

d2n8cxw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n8cxw