Trwa ładowanie...
d3ft65y
Aktualności

Zbyt zazdrosny chłopak Evy Longorii

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbyt zazdrosny chłopak Evy Longorii
d3ft65y

Eva Longoria przyznała, że jej chłopak Tony Parker jest tak o nią zazdrosny, że nie pozwala jej rozmawiać z innymi mężczyznami.

- Potrafi okazać zazdrość, kiedy uzna, że inni mężczyźni zwracają na mnie zbyt wielką uwagę - powiedziała aktorka. - Roztacza taką specyficzną atmosferę, która onieśmiela. Poza tym jest raczej sporym facetem, a jego styl poruszania się i mowa ciała pozwala się innym zorientować, że spędzają ze mną zbyt wiele czasu.

31-letnia aktorka od roku spotyka się z koszykarzem. Gwiazda była już zamężna z aktorem Tylerem Christopherem, lecz małżeństwo zakończyło się w styczniu 2005 roku.

d3ft65y

Zanim poznała Parkera, aktorka obiecała sobie nie stawać na ślubnym kobiercu przed upływem dziesięciu lat. - Nie sądzę, abym była gotowa ponowić to doświadczenie przed czterdziestką - powiedziała wówczas Longoria.

Aktorka wkrótce wystąpi w filmie "How I Met My Boyfriend's Dead Fiance". Gwiazda udzieliła także niedawno głosu jednej z postaci w animacji "Foodfight!". EVA LONGORIA W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d3ft65y

Podziel się opinią

Share
d3ft65y
d3ft65y