Trwa ładowanie...
29-01-2014 19:03

Źli chłopcy jeżdżą fajnymi samochodami

Share
Źli chłopcy jeżdżą fajnymi samochodami
d3c4jg8

Znani z wielu mrocznych kreacji Tom Hiddleston, Ben Kingsley i Mark Strong zagrali w reklamie samochodu marki Jaguar.

Spot, który można obejrzeć na YouTube, przygotowany został specjalnie z myślą o promocji w czasie finałowego meczu w futbolu amerykańskim - Super Bowl. Impreza ta zawsze przyciąga przed telewizory miliony widzów i stała się swoistym świętem popkultury.

Filmik został nakręcony w Londynie, a jego reżyserią zajął się Tom Hooper, twórca doskonale znany kinomanom dzięki takim dziełom, jak "Les Miserables Nędznicy" czy "Jak zostać królem". Całość utrzymana została w klimacie kina sensacyjnego.

Kingsley pyta widzów czy zauważyli, że w hollywoodzkim kinie złoczyńcy zawsze grani są przez Brytyjczyków? Strong - kierując Jaguarem po ulicach brytyjskiej stolicy - sugeruje, że Anglicy dobrze brzmią, a Hiddleston - popijając w lecącym helikopterze filiżankę herbaty - że są bardziej skoncentrowani i dokładni. W końcu panowie spotykają się w ekskluzywnej rezydencji, gdzie wspólnie zgadzają się, że wszyscy jeżdżą Jaguarami. "O tak, dobrze jest być złym" - "dyskusję" zamyka Kingsley.

Na dużym ekranie Hiddlestona mogliśmy ostatnio oglądać w "Thorze: Mrocznym świecie", Kingsleya w "Grze Endera", a Stronga w "Czasie zapłaty".

d3c4jg8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c4jg8
d3c4jg8