Trwa ładowanie...
24-12-2015 15:34

Złote serce strażnika galaktyki

Share
Złote serce strażnika galaktyki
d2u0xhm

Chris Pratt dołączył do licznego grona gwiazd, które w święta zamiast się objadać, odwiedzają szpitale, hospicja, schroniska.

Gwiazdor "Strażników galaktyki" razem z wokalistką Ciarą i futbolistą Russellem Wilsonem odwiedził chore dzieci ze Szpitala Dziecięcego w Seattle.

Russell Wilson regularnie odwiedza placówkę, ale tym razem zabrał ze sobą dziewczynę oraz aktora. Goście, wspierani przez firmy, przynieśli pacjentom różne prezenty, w tym czytniki e-booków. Pratt przyszedł m.in. z zabawkową wersją małego Groota.

- To był cudowny dzień - napisał gwiazdor po wizycie w szpitalu na swoim koncie na Instagramie. - Spotkałem mnóstwo fantastycznych dzieciaków i ich rodziców. Spędziłem też trochę czasu z moim osobistym idolem - wzorem do naśladowania - Russellem Wilsonem i jego uroczą dziewczyną Ciarą. Marzenia się spełniają. Zmówcie modlitwę za wszystkie dzieci, które nie będą mogły spędzić świąt w domu.

Zdjęcie z wizyty gwiazd w szpitalu można obejrzeć pod tym adresem.

Chris Pratt jest teraz pochłonięty pracą na planie filmu "Passengers". W 2017 roku ponownie zobaczymy go jako Star-Lorda w sequelu "Strażników galaktyki".

d2u0xhm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u0xhm
d2u0xhm