Trwa ładowanie...

Znamy tytuł nowego Wolverine'a. Jest też pierwszy plakat!

"Logan" to oficjalny tytuł nowego filmu z Hugh Jackmanem w roli komiksowego mutanta. Dystrybutor udostępnił również pierwszy plakat.

Share
dmhzpg9
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Logan" to dziewiąty, a zarazem ostatni film z Hugh Jackmanem w roli Logana/Wolverine'a. Przypomnijmy, że Australijczyk wciela się w tę postać od debiutu w filmie „X-Men” Briana Singera z 2000 roku. Ostatni raz Jackman zapuścił bokobrody i wysunął swoje pazury w tegorocznym „X-Men: Apocalypse” tego samego reżysera.

Oficjalny tytuł trzeciego filmu o Wolverinie był przez długi czas owiany tajemnicą. Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się doniesienia, jakoby miał on się nazywać "Wolverine: Weapon X". Studio 20th Century Fox zarejestrowało wówczas dwie nazwy - "Wolverine: Weapon X" i "Weapon X", co zaowocowało spekulacjami.

W "Loganie" oprócz Hugh Jackmana powróci Patrick Stewart jako Charles Xavier, czyli Professor X. Udział potwierdzili ponadto Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise Neal. Za kamerą stanął James Mangold, który na plan zdjęciowy wybrał m.in. Nowy Orlean i Nowy Meksyk. Premierę zaplanowano na 3 marca 2017 roku.

dmhzpg9

Podziel się opinią

Share
dmhzpg9
dmhzpg9